KFC?nin yeni gurme ürünü Kentucky Burger, enfes tadıyla tavukseverlerle buluşuyor. Çıtır çıtır KFC tavuğu, barbekü sos, çıtır soğan ve füme etli yepyeni Kentucky Burger, patates kızartması ve içecekle nisanda satışa çıktı.

KFC Türkiye, yepyeni lezzetleriyle baharı şenlendirmeye devam ediyor. Birbirinden lezzetli ürünlerine bir yenisini daha ekleyen KFC Türkiye, 17 Nisan itibarıyla gurme bir ürün olan Kentucky Burger?i satışa sundu. 11 gizli baharatı ve yüzde 100 gerçek tavuk etiyle usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli tavuğuyla barbekü sos, çıtır soğan ve füme eti aynı burgerde buluşturan KFC Türkiye, içindeki karabiberli mayonezle lezzeti taçlandırıyor.

KFC Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Şener, yeni Kentucky Burger?in ?gurme? özelliğine dikkat çekerek, ?Müşterilerimiz yeni ürünümüzle de gerçek bir ?parmak ısırtan? deneyim yaşayacak. Enfes lezzetiyle çok özel bir ürün olan Kentucky Burger, orijinal reçetesiyle müşterilerimizin damak tadına hitap edecek. 2017, yepyeni ürünlerimizi tavukseverlerle buluşturduğumuz bize çok heyecan veren bir yıl. Önümüzdeki günlerde bu trendi sürdüreceğiz ve yeni menülerimizle fark yaratmaya devam edeceğiz? diye konuştu.

İKİ MENÜ SEÇENEĞİ

Bir kez deneyenin bir daha vazgeçemeyeceği Kentucky Burger, iki farklı menü seçeneğiyle satışa sunuldu. Kentucky Burger, pazates kızartması ve içecekten oluşan ve 17.50 liraya satılan burger menünün yanı sıra içinde Kentucky Burger, 2 kanat, 5 hotshot, patates kızartması ve orta boy içeceğin bulunduğu tavuğa doyuracak kutu menü ise 23.90 liradan KFC tutkunlarıyla buluşuyor.