Bir Dileğim Var derneğinn düzenlediği yardım gecesinde başarılı şarkıcı Kıraç sahne aldı. Prof. Dr. Canan Karatay hakkında ''bu ülkedeki en önemli bilim insanlarının başında geldiğini düşünüyorum'' dedi.

Şarkıcı Kıraç?ın Canan Karatay hakkındaki ilginç yorumu

Magazin gündeminden uzak durmayı tercih eden başarılı şarkıcı Kıraç, ?Bir Dileğim Var? derneğinin düzenlediği gecede sahne alarak hayranlarının karşısına çıktı.
*
Kıraç sahne aldıktan sonra gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Kıraç Türkiye?deki yardım organizasyonlarıyla ilgili olarak; *''Çok iyi şeyler yapmak isteyen bir Türk milleti var. Türk insanı duygusal, yardım sever fakat bir türlü koordine olamıyor. Koordinasyon sorunu her yerde var. Önemli olan yardımları doğru şekilde ihtiyacı olana ulaştırmak? dedi. İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımların sahiplerine ulaşmasının büyük bir önem taşıdığını söyleyen Kıraç ? Bizler sanatçılar olarak yoğun iş temposunda bu tarz organizasyonlara elimizden geldiğince destek oluyoruz, önemli olan yardımların sahibine ulaşması? dedi. ?Bir Dileğim Var? derneğinin güvenilir olduğunun altını çizdi.

Nasıl formda kalığını anlattı
*
Düzenlenen yardım gecesinde Kıraç?a sorulan ?Nasıl böyle fit kalıyorsunuz?? şeklindeki soruya ?Sağlıklı besleniyorum, ailemi sanayi ürünlerinden uzak tutmaya çalışıyorum ve Canan Karatay?ın bu ülkedeki en önemli bilim insanlarının başında geldiğini düşünüyorum? diyerek beslenme alışkanlığı için kimi örnek aldığını söylemiş oldu.
*
*

*