Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
334 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kredili Üyelik

tamer2620 çevrimdışı Üyelik tarihi: 29.06.2011 Son online zamanı: 20.02.2013

Mesajları
    10
    Konuları
    3
    Eklentileri
    1
    Kredisi
    55
    Harcanan
    0
    Kalan
    55

Standart Cevap: Kredili Üyelik

arkadaşlar bu site kredi satarak para kazanmak istenyen bi site bu sayfada bu net gorünüyor. Yok tek sayfa olmucak yok spesifik olmucak buna kim hangi statü ile karar vercek.

ben 2 dosya paylaştım hala kredi verilmedi paylaşmadan öncede de site yöneticisi arkadaşla mail ile iletişime geçerek kredi almak istediğimi ilettim.

daha sonra dosya paylaşımı yaptım. Tabi bu adam nasıl olsa niyetine girmiş kredi alıcak diye bana hala paylaşımlarım ile iligili kredi verilmedi.

Nedir başka açıklaması merak ediyorum .

forklif çevrimdışı Üyelik tarihi: 09.02.2007 Son online zamanı: 18.04.2021

Mesajları
    35
    Konuları
    18
    Eklentileri
    2
    Kredisi
    108
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici
    Alıntı tamer2620 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu site kredi satarak para kazanmak istenyen bi site bu sayfada bu net gorünüyor. Yok tek sayfa olmucak yok spesifik olmucak buna kim hangi statü ile karar vercek.

ben 2 dosya paylaştım hala kredi verilmedi paylaşmadan öncede de site yöneticisi arkadaşla mail ile iletişime geçerek kredi almak istediğimi ilettim.

daha sonra dosya paylaşımı yaptım. Tabi bu adam nasıl olsa niyetine girmiş kredi alıcak diye bana hala paylaşımlarım ile iligili kredi verilmedi.

İyide bu sitede kredi satılmıyor. İllaki alınması gerek bi durumda yok. Zamanın ve dökümanın yoksa çare olarak sunulmuş bişi...

Ayrıca sitedeki yöneticiler sosyal hayatlarından zaman ayırarak bu siteye destek oluyorlar, maddi bir kaygı durumu yok yani. Dökümanınızı paylaştıysanız gün içerisinde onaylanmasını bekleyiniz, herkes her an sitede bulunamıyor maalesef. Diğer yandan sizin 1 sayfalık heryerde ulaşılabilecek bir talimatınıza karşılık benim sayfalarca süren tezime aynı muammele görüp kredi verilirse bir daha bu siteye girmem ayrı mevzu Bende bulunması güç döküman isterim...

Yorum yaparken üslubunuza dikkat edin, sitemize damdan düşer gibi girip ortalığı birbirine katmak ve bizlere değerli zamanlarını ayırıp bu hizmeti sunan arkadaşlara kırıcı bir şekilde yaklaşmak hiç hoş değil,

Saygı ve muhabbetlerimle...

Nuran AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nuran AYDEMİR çevrimdışı Üyelik tarihi: 21.07.2008 Son online zamanı: 14.11.2020

Mesajları
    171
    Konuları
    11
    Eklentileri
    6
    Kredisi
    326
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    Alıntı tamer2620 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tamer bey; forumfood sitesi maddi kazanç için paylaşım sağlayan bir site değildir. Ayrıca yönetici arkadaşlar olarak hemen hepimiz çalıştığımız için müsait olan vakitlerde ancak siteye uğrayabiliyoruz. Bu nedenle eklediğiniz dosyalar anında eklenti haline getirilemiyor. Tamamen gönüllülük esasına dayalı şekilde yardımcı oluyoruz hepimiz.

Lütfen üsluba dikkat edelim ve emeğe saygı gösterelim.

İyi paylaşımlar.

dara çevrimdışı Üyelik tarihi: 09.07.2011 Son online zamanı: 25.07.2011

Mesajları
    2
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    biliyorum gıda sektörü üzerine dönen bir forum fakat bazı talimatlar ve prosedürler için foruma ihtiyacım war elimde ki dökümanlar genel olarak isg ve çevreyle ilgili fakat bir çoğu mesleğim ve uzamanlığım olan madencilikle ilgili... mevzuatlarla ilgili bir şeyler yüklemem problem yaratmazsa sadece onlarla ilgili döküman yüklemek isterim bilgi kirliliği yapmamamk adına?

Sinan COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan COSKUN çevrimdışı Üyelik tarihi: 06.02.2007 Son online zamanı: Bugün

Mesajları
    1650
    Konuları
    4126
    Eklentileri
    51
    Kredisi
    2737
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici
    Mevzuatlar başlığında yüklemeler yapılıyor ancak o tarz dökümanlara kredi verilmemekte, bilginize...

Diğer yandan zaten forumun amacı gıda sektörüne yönelik olduğu için sektör harici herhangi bir dökümanada kredi verilmemekte...

- -

dara çevrimdışı Üyelik tarihi: 09.07.2011 Son online zamanı: 25.07.2011

Mesajları
    2
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    yani kredi vermeyeceksiniz.. peki ozaman yemek dünyanızda sizlere afiyet olsun...

Momol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Momol çevrimdışı Üyelik tarihi: 30.07.2011 Son online zamanı: 17.11.2016

Mesajları
    12
    Konuları
    9
    Eklentileri
    4
    Kredisi
    205
    Harcanan
    0
    Kalan
    205
    siteye yeni üye oldum.kredım hala nıye yuklenmedı anlamıyorum

001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    001
    001 çevrimdışı Üyelik tarihi: 05.06.2009 Son online zamanı: 25.02.2021

Mesajları
    337
    Konuları
    94
    Eklentileri
    60
    Kredisi
    3068
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    Alıntı Momol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siteye yeni üye oldum.kredım hala nıye yuklenmedı anlamıyorum
    İncelendikten sonra, kısa süre içerisinde krediniz yüklenecektir. Biraz zaman tanıyın lütfen ilginiz ve paylaşımlarınız için teşekkürler...

Edit:
    Açtığınız konuları incelerseniz içeriği çok kısa olduğundan dolayı eklenti haline getirilmeyerek normal şekilde yayınlandığını göreceksiniz...

http://www.forumfood.net/sirkede-asi...1.html?t=25121

http://www.forumfood.net/zehirli-mad...5.html?t=25125

Bu nedenle krediniz yüklenmemiştir.

Paylaşımlarınızın eklenti yapılabilmesi için içeriğin genel olarak uzun, copy - paste olmayan, gıda ile ilgili olması gerekmektedir.

iyi forumlar

secureee bunu beğendi.

tatlibln çevrimdışı Üyelik tarihi: 29.12.2010 Son online zamanı: 07.08.2011

Mesajları
    2
    Konuları
    1
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    bos versene!!! yerim senin forumunu...kimseye mesaj atamiyorum, bilgi paylasími agir,....

Alıntı Sinan COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Önceden duyurusunu yapmış olduğumuz kredili üyelik sistemi faaliyete geçmiştir. Sistem hakkında biraz bilgi vereyim.

Kredili Üye Sisteminin İşleyişi :

Elinizde bulunan dokümanı ilgili başlıkta açtığınız konuya ekliyorsunuz. Daha sonra yönetimin konuyu incelemesini ve eğer uygunsa eklenti yapmasını bekliyorsunuz. Eğer konunuz eklenti haline gelirse otomatik olarak kredi kazanıyorsunuz.

Eklediğiniz her dosyaya karşılık hesabınıza otomatik olarak 50 kredi yüklenecek ve bu kredileri dosya indirmede kullanacaksınız. İndirdiğiniz her dosya için toplam kredi miktarınızdan bir kredi düşülecek.

Dosya Nasıl Paylaşılır TIKLAYINIZ

001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    001
    001 çevrimdışı Üyelik tarihi: 05.06.2009 Son online zamanı: 25.02.2021

Mesajları
    337
    Konuları
    94
    Eklentileri
    60
    Kredisi
    3068
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    tatlibln;

Arkadaşım dikkat et midene oturmasın sanırım bir bilgiye ihtiyacın olmuş acil olarak ve ulaşamamışın sinirlenmeye gerek yok... Sakin ol ve ne yapabilirim diye düşünmen gerekir. çünkü bu siteye üye bir çok kişi var hepsi bir şeyler paylaşmaya çalışıyor bedava havadan bilgi kimseye gelmiyor.... Paylaşımları incele içerikleri veriliyor. Onlara bakarak bir şeyler oluşturmaya çalış sonuçta üyelerden çok uç şeyler istenmemekte

Kendinize iyi bakın

Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Advertising

Advertising