Türk mutfağının geleneksel lezzeti döneri, usta aşçıların özel reçeteleriyle hazırlanan soslarla harmanlayan yeni nesil döner markası Dönerama ilk şubesini Çekmeköy Metro Garden?da açtı.

Dönerama, kullanılan malzemenin kalitesi, hazırlanışındaki titizlik ve sunumdaki farklılığıyla eşsiz bir deneyim vadediyor.

Dönerama; birbirinden leziz sekiz farklı sos seçeneği sunuyor. Közbican sos, gurme sos, dağ kekikli krem sos, acı sos, kokteyl sos, Cafe de Paris sos, cheddar sos ve barbekü sos? Usta ellerden çıkan soslar, döner yeme alışkanlıklarınızı değiştirecek.

Tamamen doğal malzemelerle hazırlanan Dönerama; kızartma yerine fırınlanmış, yağsız, ?patates, soğan halkası ve mozarella stick? gibi atıştırmalıklar, yalnızca cam şişede sunulan içecekler, geri dönüşümlü ambalajlar ve çevreci ekipmanlarla fark yaratıyor. Dönerama; kırmızı ve beyaz et pişirme alanlarını ayırarak çapraz buluşmaya izin verilmeden hazırlanıyor. Uzun raf ömrü sağlayan katkı maddeleri ve tatlandırıcı kullanmayan, tasarımı markaya ait olan iroko ağacından yapılmış özel tepsilerle sunulan Dönerama, sağlıklı bir beslenme seçeneği sunuyor.


[ucluhaber]