Lipton, demlik poşet çay ailesini 3 yeni çayla zenginleştiriyor. Gerçek parçalar içeren Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, hem kokuları hem de tatlarıyla benzersiz bir çay deneyimi sunuyor.

Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton ilklere imza atmaya devam ediyor. Türk damak tadına uygun geleneksel çay keyfini karanfil, tarçın ve limonla buluşturan Lipton, demlik poşet çay ailesini 3 yeni çayla zenginleştiriyor. Gerçek parçalar içeren Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, hem kokuları hem de tatlarıyla benzersiz bir çay deneyimi sunuyor.

Lipton tarafından Türkiye?deki çay severlere özel, ilk kez sunulan Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, geleneksel siyah çay keyfine yepyeni tatlar katıyor. Demlik poşet çayın tüm kullanım kolaylıklarına sahip olmalarının yanı sıra karanfilin, limonun ve tarçının siyah çayla mükemmel uyumunu da yeni tatlar arayanların beğenisine sunan Lipton; Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çay seçenekleriyle, çaya yenilik getiriyor. Geleneksel çayla harmanlanarak çayın tadını zenginleştiren Karanfilli, Tarçınlı ve Limonlu Demlik Poşet Çaylar, çayına değişik lezzetler eklemek isteyenler için de benzersiz bir kolaylık sunuyor.

Karanfilin kokusu, limonun hafifliği, tarçının benzersiz tadı siyah çayla buluştu

Gerçek karanfil parçaları içeren Lipton Karanfilli Demlik Poşet Çay, siyah çayla birlikte her yudumda karanfilin enfes kokusunu ve tadını hissettirmesiyle dikkat çekiyor. Her bardakta tazelik, hafiflik ve ferahlık arayanların çayı olmaya aday Lipton Limonlu Demlik Poşet Çay, doğal limon aroması ve limon kabuğu parçaları içeriyor. Lipton?un bir diğer yeniliği Tarçınlı Demlik Poşet Çay ise gerçek tarçından gelen aroması ve kokusuyla her yudumda çay sevenlerin keyfine keyif katıyor.

Yeni ürünlerinde limon, tarçın ve karanfil ile siyah çayı bir araya getiren Lipton, günün her anında çay severlere eşlik edecek yeni poşet çaylarıyla siyah çay kategorisine de yenilik katıyor. Türk damak zevkine uygun 3 lezzeti siyah çayla ilk kez buluşturan Lipton, doğadan gelen lezzetleri, çay severlerle paylaşıyor.