MeyTürk, ?Rum Taverna Geceleri? ile buluşma noktası olmaya devam ediyor.

MeyTürk?te eğlence, kaldığı yerden devam ediyor. Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde yer alan modern zamanların meyhanesi MeyTürk, kış mevsiminin yaklaştığı bu dönemde ?Rum Taverna Geceleri? ile içinizi ısıtacak.

Modern zamanların meyhanesi MeyTürk, ?Rum Taverna Geceleri? ile buluşma noktası olmaya devam ediyor. Otelin lobi katında kışlık mekanını hizmete açan, farklı meze çeşitlerinin yanı sıra, keyifli ezgilerin en güzel sohbetlere eşlik ettiği MeyTürk?de Grup Pera Ege?den esintiler sunarken ?Rum Taverna Geceleri? ile huzurlu saatler vadediyor.Beş yıldızlı otel konforunda aile, arkadaş ve iş ortamlarının tercihi olan MeyTürk, müziğin yanı sıra meze, ara sıcaklar ve Ege Mutfağı?nın birbirinden özel tatlarıyla dostluğun ve muhabbetin adresi olmaya devam ediyor.

Yaz mevsimini geride bıraktığımız şu günlerde otelin lobi katında hizmet verecek olan Mey Türk, Grup Pera ile ?Rum Taverna Geceleri? hız kesmeden devam ediyor. MeyTürk, Pazar günleri hariç her akşam saat 19.00 ? 23.30 arasında misafirlerini ağırlayacak.