Özgün mobilyalar serinleten tatlar mottosuyla hareket eden Living Karma'da workshoplar tüm heyecanıyla devam ediyor...

Bu cumartesi tüm ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hem eğleneceğiniz hem de anı olarak saklayabileceğiniz seramik ve çini tabaklar boyayacağız.

17 Mart Cumartesi saat 13:00'te Seramik ve Çini boyama workshopu ile farklı bir deneyime katılmak isteyenler için sıcak, samimi, huzurlu ortamda yerinizi alabilirsiniz.

Katılım hakkında bilgi almak için 0554 864 06 15'ten Büşra Öztin'i arayabilir ve ya bo@livingkarma.com adresine mail atabilirsiniz.

Living Karma İstanbul Hakkında;

Şık ve modern tasarımlarıyla dikkatleri çeken mobilyaları ve tüm dünyada giderek popülerleşen yeni nesil cafe konseptiyle İstanbul'un yeşil kaçış noktası Zekeriyaköy'de hizmet vermektedir.

Living Karma ev, ofis, genel mekan ürünleri ve aksesuarlarıyla toptan-perakende ürünleriyle geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve diğer yandan doğal ve sağlıklı lezzetler sunmaktadır.

Menüsünde yer alan muhteşem pancake?leri, alternatifli kahvaltı seçenekleri, Acai Bowl, Granola Bowl, Scrambled egg, Poached egg, sağlıklı salata ve sandwichleri, makarna ve Juice bar?da yer alan doğal ve saf içecekleriyle İstanbul?un kalabalığından uzak yeni deneyimler için favoriniz olmaya aday.
*