Yağlar ve Yağ Ürünleri Teknolojileri Fuarı, 13-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde!

13.05.2014 - 14.05.2014 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Istanbul Expo Center ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan OFI Türkiye İstanbul - Yağlar ve Yağ Ürünleri Teknolojileri Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Boyut Fuarcılık Hizmetleri Organizasyon Ltd.Şti. tarafından organize edilen OFI Türkiye Fuarı Gıda İşleme Teknolojisi, Gıda, Yiyecek ve İçecek sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

OFİ TÜRKİYE 2014 fuarında ; Ayçiçek Yağı Üreticileri ve İşleyicileri, Ürün Toplama Teknolojileri ve Makineleri, Yağ Formülleri, Oleochemical Üreticileri Hakkında bilgiler alabilirsiniz.

OFI Türkiye 2014 kapsamında sergi, fuar, çeşitli konferans, bilimsel/teknik toplantılar yer almaktadır. Ayrıca uzman panelleri, şirket sunumları ve gala yemeği düzenlenecektir.

Firmaların son derece prestijli bir ortamda müşteriler ve potansiyel müşteriler önünde ürünlerini ve teknolojilerini sergileme fırsatı bulacakları OFI Türkiye 2014 ile, fuar katılımcıları satış sürecini kısaltmak ve maliyetten tasarruf etmek adına fayda sağlayacaklardır.

Yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerin tek bir çatı altında toplandığı etkinlikte, yağlar ve yağ ürünleri alanında dünya liderleri de dahil olmak üzere yeni kişiler ile yüzyüze tanışma fırsatı yakalanabilir. Piyasaya yeni ürün ve hizmet kaynakları sunan firmaların son gelişmeleri ve en son yenilikleri ile tanışabileceğiniz OFI Türkiye 2014, uzmanların katılacağı konferans oturumları ile ilgililere ışık tutacaktır.