İsot Biberi ve Cajun baharatlarıyla terbiyelenmiş, yeni otlu yoğurtlu sosuyla İsot Biber Wings, lezzet severlerin gönlünü fethedecek.

Türkiye?nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® Anadolu?nun vazgeçilmezleri arasında bulunan İsot Biberini, nefis Louisiana lezzetleri ile buluşturdu. İsot Biberi ve Cajun baharatlarıyla terbiyelenmiş, yeni otlu yoğurtlu sosuyla İsot Biber Wings, lezzet severlerin gönlünü fethedecek.

Louisiana?nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans?ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren Popeyes®, menüsüne yepyeni bir lezzet ekledi. Yerel lezzetlerle harmanlanmış tadına doyulmaz İsot Biber Wings, tavuk severlerin favorisi olmaya aday. İsot biberi ve cajun baharatları ile terbiyelenmiş dışı çıtır içi yumuşacık tavuklar, yeni otlu ve yoğurtlu sosla birlikte servis ediliyor. Yepyeni İsot Biber Wings, Popeyes® restoranlarında lezzet severleri bekliyor.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.popeyes.com.tr/ adresinden ve Facebook/PopeyesTurkiye adresinden ulaşabilirsiniz.