Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Proses Yeterlilik Analizi

jabstam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jabstam çevrimdışı Üyelik tarihi: 28.11.2008 Son online zamanı: 25.03.2009

Mesajları
    11
    Konuları
    9
    Eklentileri
    6
    Kredisi
    305
    Harcanan
    0
    Kalan
    305

Standart Cevap: Proses Yeterlilik Analizi

tşkler güzel bir paylaşım

menamena çevrimdışı Üyelik tarihi: 20.04.2012 Son online zamanı: 20.04.2012

Mesajları
    1
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    bu tarihin ötesinde kalmış sayfayı google da süreç yeterlilik analizi diye arattığım zaman buldum, nasıl sevindim proses yeterliliğini anlatan türkçe kaynak buldum diye, ama bir baktım ki indiremiyorum, sonra bir baktım ki indirmek için üye olmam gerekiyor.. Zaten işimi gördükten sonra uğramıyacağım dandirik forumların böyle küçük paylaşımlar için üyelik istemesine kılım.. Hadi sabır dedim üye oldum, sonra bir baktım ki bu forumdan dosya indirmek için dosya yüklemem gerekiyormuş!!!.. Zaten muhtemelen 2007 yılında verilen bu link çalışmıyordur bile.. Bir allahın kulu da şuraya teşekkür etmek yerine boşuna indirmeyi deneme, elli bin tane iş yapman gerek yazsaydı güzel olabilirdi.. Ben yazıyorum, eğer benim gibi googledan buralara gelenler varsa, uğraşmayın zamanınıza yazık etmeyin..

Sinan COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan COSKUN çevrimdışı Üyelik tarihi: 06.02.2007 Son online zamanı: 05.05.2021

Mesajları
    1650
    Konuları
    4126
    Eklentileri
    51
    Kredisi
    2737
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici
    Alıntı menamena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tarihin ötesinde kalmış sayfayı google da süreç yeterlilik analizi diye arattığım zaman buldum, nasıl sevindim proses yeterliliğini anlatan türkçe kaynak buldum diye, ama bir baktım ki indiremiyorum, sonra bir baktım ki indirmek için üye olmam gerekiyor.. Zaten işimi gördükten sonra uğramıyacağım dandirik forumların böyle küçük paylaşımlar için üyelik istemesine kılım.. Hadi sabır dedim üye oldum, sonra bir baktım ki bu forumdan dosya indirmek için dosya yüklemem gerekiyormuş!!!.. Zaten muhtemelen 2007 yılında verilen bu link çalışmıyordur bile.. Bir allahın kulu da şuraya teşekkür etmek yerine boşuna indirmeyi deneme, elli bin tane iş yapman gerek yazsaydı güzel olabilirdi.. Ben yazıyorum, eğer benim gibi googledan buralara gelenler varsa, uğraşmayın zamanınıza yazık etmeyin..

Sayın menamena,

Anlık düşünceleriniz ile yaptığınız bir yorum varsayıp genel bir açıklama yapmak istedim. Amacım sizinle polemik yaşayıp kırmak değil...
    Bu tarz forumlar, sizinde belirttiğiniz gibi üyelik sistemi ile hayatını sürdürebiliyor. Üyelik sistemi gerekmeyen yerler genelde forumdan çok blog veya portal olarak yayın yapıyor (istisnalar kaideyi bozmaz). Diğer yandan spesifik içeriğe sahip bu tarz siteler üyeliğin yanında ekstra durumlarda belirlemesi gerekmekte. Aksi taktirde büyümesi imkansız (tüketim şeklimiz itibarı ile). Site, kurulduğu günden bu güne, bu içeriğe sahip olmak için hem üyeler hemde yönetim adına çok iş yapıldı. Yeni fikirler, yeni içerikler...

Eğer kredi sistemi, zamanında hayata geçirilmemiş olsaydı bu içeriğe sahip bir site olmayacaktı maalesef. Her gelen alacağını alıp gidecekti ve şuan 7000 in üzerinde olan dosya adeti belki 1000 i bulamayacaktı. Sizden çok güç birşey istenmiyor, bir dosya verin 50 dosya indirin. Şimdi anlık düşünce yerine geniş açıdan bakın...

Diğer yandan eğer sizden kredi isteyen bir link varsa, o link kesinlikle çalışıyordur. Çünkü kredi isteyen indirmelerde içerik, kayda değer sektörel paylaşım olduğu gözlenerek depomuza alınmıştır ve silinme olayı (site çökmediği sürece) yoktur...

İyi paylaşımlar dileğiyle... Saygılarımla,

Konu Sinan COSKUN tarafından (20.04.2012 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
    Didem SALİCİK bunu beğendi.
    - -

mutlu_571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mutlu_571 çevrimdışı Üyelik tarihi: 25.06.2008 Son online zamanı: 28.06.2014

Mesajları
    499
    Konuları
    34
    Eklentileri
    38
    Kredisi
    2100
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    Alıntı menamena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ForumFood'a Hoşgeldiniz;
    bu dandirik! forum kurulduğu günden beri kaynak sıkıntısı çeken üyelerine ilaç gibi imkanlar sunuyor ve sunmaya da devam edecek...
    bu kaynak havuzundan faydalanamamanız üzücü..
    buradaki ortamı yakinen inceleme fırsatınız olursa diğer forumlardan farklı bir yapı arzettiğini farkedeceksiniz...
    istifadeniz dileğiyle iyi paylaşımlar...

Sinan COSKUN ve Didem SALİCİK bunu beğendiler.
    HİÇBİRŞEY TESADÜF DEĞİLDİR.

Yine dağların sevdası düştü yüreğime anne
    Kurşunların sevdası,
    Zulümlerden bıktım usandım
    Yüreğim kanıyor anne,
    Kara bulutlar bir sağanaktır tutturmuş gider
    Dünya zulüm, zulüm kokar anne
    ...

tuceee çevrimdışı Üyelik tarihi: 22.09.2008 Son online zamanı: 11.03.2016

Mesajları
    119
    Konuları
    38
    Eklentileri
    14
    Kredisi
    714
    Harcanan
    0
    Kalan
    714
    '' Zaten işimi gördükten sonra uğramıyacağım dandirik forumların böyle küçük paylaşımlar için üyelik istemesine kılım..''

Arkadaşımız açıkça belirtmiş işini gördükten sonra bidaha siteye gelmeyeceğini.. Zaten forumda bunu engellemeye çalışyor... Herkes bir katkıda bulunsun ki bilgi paylaştıkça çoğalsın.. Bilgi sömürüsü ortadan kalksın..
    Herkes kendince düşüncelerinde kendine göre haklıdır. fakat daha düzeyli cümleler ile ifade edersek emeğe de saygı duymuş oluruz..!!
    İyi çalışmalar...

Sinan COSKUN, Didem SALİCİK ve mutlu_571 bunu beğendiler.

sodaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sodaka çevrimdışı Üyelik tarihi: 26.11.2008 Son online zamanı: 04.09.2016

Mesajları
    68
    Konuları
    21
    Eklentileri
    8
    Kredisi
    432
    Harcanan
    0
    Kalan
    432
    Böylesine emek bilmez sığ bir yazıya sabırla cevap veren kurucu ve yönetici arkadaşlara teşekkür ederim, bir kez daha sabrınıza, profesyonelliğinize hayran kaldım.

Sinan COSKUN ve Didem SALİCİK bunu beğendiler.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Advertising

Advertising