Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SAW IV

Figen YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figen YÜCE çevrimdışı Üyelik tarihi: 24.05.2007 Son online zamanı: 11.04.2021

Mesajları
    1837
    Konuları
    292
    Eklentileri
    58
    Kredisi
    3076
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye

Standart SAW IV

2004 yılında iddiasız ve tanınmamış kadrosu ile gösterime giren Testere, şaşırtıcı finaliyle bir anda yılın hiti haline gelmişti. James Wan ve Leigh Whannell’in birlikte yazdıkları senaryodaki iş bölümüde çok iyi idi. Wan yönetti, Wahnnel oynadı.

2005’de ikinci filmle seriye dönüşen testere ekibine bu kez Darren Lynn Bousman’da katıldı. James Wan kadroda yoktu ve nispeten ilkine göre başarısız bulunan film yine de hayranlarını mutlu etti.

2006’da vizyona giren Testere 3’de Darren Lynn Bousman yönetmenlik koltuğunda oturmaya devam ediyor, senaryo ekibi yine James Wan ve Leigh Whannell’dan oluşuyordu. Ana karakterin Jigsaw’ın hayatı hakkında ipuçları edindiğimiz film yine şaşırtan finaliyle zevkle izlendi.

Testere serisi hız kesmeden seriye her sene halkalar eklemeye devam ediyor. Çekimleri tamamlanan film 26 Ekim’de vizyona girmeyi bekliyor. Kış sezonunun ilk gişe canavarı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu kez kadroda senarist olarak iki farklı isim görüyoruz. Marcus Dunstan ve Patrick Melton

yazmış, Darren Lynn Bousman’da yönetmenlik koltuğuna oturmuş. Serinin yaratıcıları bu kez prodüktör olarak kadroda yer alıyorlar.

Testere 4’ün konusu ise şöyle;

Jigsaw ve asistanı amanda hayatlarını kaybetmiştir. Dedektif kerry cinayetinin duyulmasından sonra, 2 tecrübeli FBI ajanı ajan strahm ve ajan perez, dedektif hoffman’a jigsaw’un kalan son oyununun çözümlenmesi için yardım ederler. Bununla birlikte, SWAT takımı komutanı rigg kendini bu ölümcül oyunun içinde bulur. Ve eski bir dostunu ve de kendisini dehşet verici bir ölümden kurtarmak için düğümlenmiş, korkutucu tuzaklar zincirini yenmek için bir buçuk saati vardır.

Öte yandan Testere 5 ve 6’nın da kesinleştiği ve filmleri David Hackl’ın yöneteceği haberi basına sızdırıldı. Gelen haberlere göre oyuncu kadrosunun kesinleşmesinin ardından 5. film de gelecek Ekim’de gösterime girecek.

(Mükemmeldi arkadaşlar testere hayranları varsa en kısa zamanda izlesinler )

linguist çevrimdışı Üyelik tarihi: 05.04.2007 Son online zamanı: 03.08.2013

Mesajları
    2062
    Konuları
    268
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Vakit bulabilirsem izin günümde gitmeyi düşünüyorum.

Önceki serileri izlemiştim,bu bölümün de diğerleri kadar iddialı olduğuna eminim

onur k. çevrimdışı Üyelik tarihi: 10.08.2007 Son online zamanı: 08.01.2011

Mesajları
    3
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    valla bence seri filmlerin kaderi testereyi de vurdu... ilk film gayet güzel daha sonra gittikçe her film bir öncekini aratır oldu (bu kadere tek mahkum olmayan seri bence Godfather serisidir)... Saw 3 ü çok beğenmemiştim açıkçası ve 4.nünde bana ilk filmin verdiği tadı vereceğini zannetmiyorum...

fengineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fengineer çevrimdışı Üyelik tarihi: 29.08.2007 Son online zamanı: 05.03.2020

Mesajları
    106
    Konuları
    20
    Eklentileri
    6
    Kredisi
    305
    Harcanan
    0
    Kalan
    305
    Özellikle Testere 3 arşivinizde varsa bir kez daha izleyip gitmenizi tavsiye ederim. Serinin 4. filmi her ne kadar bir zorlama bir devam filmi gibi görünsede senaryo gerçekten çok sağlam olmuş. Jigsaw'un neden Jigsaw olduğunu bu seride görüyoruz. Gideceklere tavsiye filmi pür dikkat izlesinler

sibelkural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sibelkural çevrimdışı Üyelik tarihi: 14.03.2007 Son online zamanı: 23.05.2013

Mesajları
    1548
    Konuları
    161
    Eklentileri
    81
    Kredisi
    4092
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    yaa ben ilkini zor izlemiştim ne psikopat film öle izleyenlere ii seyirler ben almiyim

rometo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rometo çevrimdışı Üyelik tarihi: 02.09.2007 Son online zamanı: 05.03.2014

Mesajları
    58
    Konuları
    7
    Eklentileri
    2
    Kredisi
    105
    Harcanan
    0
    Kalan
    105
    ilk filmin sonunu hiç unutamıcagım herhalde harikaydı....

feraset - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    feraset çevrimdışı Üyelik tarihi: 28.08.2007 Son online zamanı: 24.05.2020

Mesajları
    854
    Konuları
    290
    Eklentileri
    19
    Kredisi
    1070
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    niye bu kadar psikopat ruhluları içeren filmler izlenir anlamıyorum. acaba bu filmler içimizde olan birşeyleri mi anlatıyor.
    ben artık korku filmi izlemiyorum. en son izlediğimde çok korkmuştum çünkü. size de komedi filmlerini izlemenizi tavsiye ediyorum. :999:

Mesajları
    1837
    Konuları
    292
    Eklentileri
    58
    Kredisi
    3076
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    Ben testere 1 in ilk 15 dakikasını izledmiştim gerisinde uyumuşum 2 ve 3 ü izlemedim, 4 e de arkadaşın isteği üzerine gittim ama çok beğendim, iğrenç ve hoş bir senaryo akıl dolu planlar

Eagleking06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eagleking06 çevrimdışı Üyelik tarihi: 21.02.2007 Son online zamanı: 20.08.2014

Mesajları
    1820
    Konuları
    201
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    322
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    1. filmdeki kurgu olağanüstüydü bence sonraki bolumler ise 1. yi aratiyor
    4.bölümüde merak ettim açıkcası

Mesajları
    1837
    Konuları
    292
    Eklentileri
    58
    Kredisi
    3076
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye
    ben de şimdi 1, 2 ve 3 ü çok merak ettim doğrusu 4 bu kadar güzelse öncekiler nasıldı kimbilir

Sayfa 1/2 12 SonSon

Advertising

Advertising

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri