Gıda ve ambalaj sektörlerini buluşturan 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ? WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ? Ipack Turkey, yaklaşık 14 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Gıda ve ambalaj sektörlerini bir araya getiren 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ? WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ? Ipack Turkey, yaklaşık 14 bin ziyaretçiyi ağırladı.

24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ? WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ? Ipack Turkey, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında, 600?ün üzerinde yerli ve yabancı firma ve markanın en son ürün, hizmet ve teknolojilerini 13.654 ziyaretçi ile bir araya getirdi. Fuar, gıda ve ambalaj sektörü temsilcilerine yeni iş fırsatları sağladı.

Fuarlar kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenen Konuk Ülke Kenya Projesi, Retail Center etkinlikleri, ColdChain Expo Eurasia ve WorldFoodTech özel bölümleri, yurtiçi ve yurtdışı alım heyetleri, konferans ve etkinlikler, katılımcı ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Yurtdışında Türk mutfağını başarıyla temsil eden EuroTurk Chefs Culinary Team ve İKA ? Dünya Aşçılar Olimpiyatları Aşçıları gösterileriyle fuar ziyaretçilerine lezzetli dakikalar yaşattı.

[ucluhaber]