Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Sinan COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan COSKUN çevrimdışı Üyelik tarihi: 06.02.2007 Son online zamanı: Dün

Mesajları
    1653
    Konuları
    4126
    Eklentileri
    51
    Kredisi
    2737
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici

Sitedeki yenilikler ve gelecek olan yenilikler

[size=medium]Sitemizde yapılan ve yapılacak olan yeniliklerden bahsetmek istiyorum. [/size]

İlk olarak sitemize üye olupta ne paylaşım nede yorum yapmamış arkadaşların diğer üyelere PM (özel mesaj) atması. Bu konuda şuan aktif olan bir yaptırım getirilmiştir. Şöyleki eğer üye forumda 10 adet mesaj atmamışsa diğer üyelere PM atamayacaktır. Bunu yapmamın sebebi bazı arkadaşların sitenin bilgi amaçlı değilde çöpçatanlık merkezi gibi görmesi vede özel mesajla başka bir üyeye ulaşıp rahatsız etmesidir.

İkinci olarak ise yine PM konusunda bir yenilik aktif durumdadır. Bu yeniliği yapmamın amacı ise karşılaştığım kötü bir olay. Bir üyemiz xxxx tarihinde üye olmuş aynı tarihte başka bir üye tarafından arkadaşlık tarzı bir PM almıştır. PM alan üyemizin en son foruma girdiği tarihte üye olduğu vede PM aldığı tarihtir. Hiçbir üyemizin başka bir üyemize bu şekilde yaklaşıp rahatsız etmesi kabullenemez. Eğer o kişiyle görüşmek istiyorsa mail adresinden görüşebilir aksi taktirde bu niyetini gerçekleştirmek için siteyi kullanamaz. Eğer üye böyle bir rahatsızlık veren PM atarsa siteden belirli bir müddet uzaklaştırılacaktır. Devamında ise atılacaktır.

Üçüncü olarak sitemizde paylaşımda bulunan arkadaşlarımıza verilen değerin, emeğinin karşılığını bi teşekkür dahi olsa birkaç üyemiz hariç alamadığını görüyorum. Paylaşımda bulunan arkadaşımız ister kendi emeğiyle yaptığı bilgileri istersede başka bi kaynaktan yaptığı alıntı bilgileri paylaşırken değerli olan zamanını harcıyor. Amacı, diğer meslektaşlarının bilgiye daha kolay ulaşmasıdır. Bu üyemiz sizler için zamanını ayırıp paylaşımda bulunuyor ancak sizler sadece alacağınızı alıp değil konu hakkında yorum teşekkür bile etmeden çıkıyorsunuz. Buda yapılan paylaşıma bir nevi darbe vurmak gibi oluyor. Eğer teşekkür etmeyi öğrenemezsek ileride belki bu bilgileri daha zor şartlarda erişmek zorunda kalacağız.
    Türkiye de eğer bir işi yaptırmak istiyorsan bunu güzellikle yaptıramayacağın burda da ortaya çıktı. Eğer paylaşıma değer verilmiyosa bizde paylaşımı değerli kılarız. Onun için forumumuza yeni bir eklenti getirilecektir. Gizli içerik. Bu gizli içerik sayesinde konunun belirli kısmı açıkta üyeye sunulacak, diğer kısmıda gizli içerik olarak kapalı olacaktır. Eğer konu üyeye lazım ise geri kalan kısmı görebilmesi için konu hakkında yorum yazacak veya teşekkür edecektir.
    Umarım bu konuda sizde aynı fikirdesinizdir vede gelecek olan ekletiyi beğenirsiniz.

Son olarak forumumuzda gün geçtikçe paylaşımlar ve de yorumlar artıyor. Bu nedenle benim tek başıma forumu idare etmem de zorlaşıyor. Forumu kullanabilen ve kurallarını bilen ve de aşağıda verilen özellikleri taşıyan arkadaşları modaratör olarak forum başlıklarına getirilmesini düşündüm.

Aranan Özellikler:
    1- Forumda en az 25 adet konu açmış olması
    2- Forumda en az 50 adet mesaj yazmış olması
    3- Forumda en az 1 gün (24 saat) online olması

gerekmektedir. Modaratör alımı pazartesi günü başlayacaktır...

Zaman ayırıp yazıyı okuduğunuz için Teşekkür ederim. Ayrıca açılması düşünülen diğer yeniliklerde bu başlıkta belirtilecektir...

sssensei çevrimdışı Üyelik tarihi: 10.02.2007 Son online zamanı: 09.12.2010

Mesajları
    2611
    Konuları
    54
    Eklentileri
    14
    Kredisi
    763
    Harcanan
    0
    Kalan
    763
    tek kelimeyle haklısın
    ark lar lütfen bunları bi kere okuyum en azından her paragrafın içinde bi cümlye bakın çünkü beraber paylaştığımız bi yerin kuralları hepimiz kurallara uysak harika olur
    tabi bu arada sizin istediğiniz bi deişiklik varsa eklemek istediğiniz varsa tartışabiliriz

foodengineer çevrimdışı Üyelik tarihi: 17.02.2007 Son online zamanı: 25.03.2011

Mesajları
    35
    Konuları
    9
    Eklentileri
    6
    Kredisi
    333
    Harcanan
    0
    Kalan
    333
    [/color][/size][/font][font=Times New Roman][size=x-large][color=red]
    yapılan ve yapılması planlanan konuları sonuna kadar destekliyorum ve bu yaklaşımın için teşekkür ediyorum.
    böylece sitemiz daha seviyeli daha düzenli daha güzel bir site haline gelmiş olur. bende isterimki herkes birlik olsun ve tüm meslektaşlarım bilgilerini paylaşsın isterim. öyle sadece üye olmak için olan ve siteyi kötü emelleri için kullananları şiddetle kınıyorum.

tumay_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tumay_can çevrimdışı Üyelik tarihi: 19.02.2007 Son online zamanı: 27.01.2012

Mesajları
    158
    Konuları
    16
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    eline sağlık sinan kardeşim güzel yazmışsın..
    yazdıklarını sonuna kadar destekliyorum..teşekkürler..

mumit çevrimdışı Üyelik tarihi: 25.02.2007 Son online zamanı: 05.03.2007

Mesajları
    15
    Konuları
    1
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    özellikle çöpçatanlık merkezi gibi gören arkadaşların durumu gerçekten vahim bir konu.yaptırım yapmadan hiç bir kalabalık
    normal ilişki içimde bulunamıyor maalesef.

alimbodur çevrimdışı Üyelik tarihi: 16.02.2007 Son online zamanı: 14.04.2008

Mesajları
    43
    Konuları
    2
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    SİNANCIM PATRON SENSİN, TAKIL KAFANA GÖRE[size=xx-small][/size]

Dimple çevrimdışı Üyelik tarihi: 02.03.2007 Son online zamanı: 23.01.2010

Mesajları
    311
    Konuları
    10
    Eklentileri
    1
    Kredisi
    55
    Harcanan
    0
    Kalan
    55
    Ben de katılıyorum.emeğe saygı lütfen!
    Ayrıca çöpçatanlık için ayrı siteler var onları kullansın işi olan!

Cvitaamini çevrimdışı Üyelik tarihi: 10.02.2007 Son online zamanı: 18.05.2011

Mesajları
    611
    Konuları
    33
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    255
    Harcanan
    0
    Kalan
    255
    bencede bu yenilikler şart,tek kelime etmeden bi tesekkür bile etmeden burdaki paylaşımları kullanan bir sürü üye var,bunlar için bi yaptırım şarttı.
    insan bi teşekkür eder yahu

fooden çevrimdışı Üyelik tarihi: 23.02.2007 Son online zamanı: 13.09.2007

Mesajları
    781
    Konuları
    125
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    263
    Harcanan
    0
    Kalan
    263
    Site gerçekten gün geçtikçe büyüyor, daha güzel paylaşımlar olacak eminim, şimdiden bizle zamanını harcayan tüm meslektaşlarımıza teşekkürler. Özellikle genel müdürümüz Sinan bey'e hep destek tam destek diyor saygılar sunuyorum herkese...

Sinan COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinan COSKUN çevrimdışı Üyelik tarihi: 06.02.2007 Son online zamanı: Dün

Mesajları
    1653
    Konuları
    4126
    Eklentileri
    51
    Kredisi
    2737
    Harcanan
    Yönetici
    Kalan
    Yönetici
    Duygu düşünce ve yorumlarınız için ayrı ayrı teşkkür ederim arkadaşlar. Kurallar olmadıkça kalitenin düşeceğine inanarak bunları yapmak istedim. Kalbur üstü ve altı böyle belli olacak.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Advertising

Advertising