Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879
786 sonuçtan 781 ile 786 arası

Konu: Tanışalım Paylaşalım

platon çevrimdışı Üyelik tarihi: 19.10.2008 Son online zamanı: 20.04.2015

Mesajları
    6
    Konuları
    2
    Eklentileri
    1
    Kredisi
    55
    Harcanan
    0
    Kalan
    55

Standart Cevap: Tanışalım Paylaşalım

Merhabalar.
    Murat Talayhan
    en son bitirdiğim okul Çukurova üniversitesi
    ilewtişim dosti akraba ve arkadaş ziyaretlerini severim. İletişimi kuvvetlendirir, duyarlılığı arttırır, ufku genişletir diye düşünüyorum. Kişsisel gelişim, fotoğrafçılıkta ilgi alanlarım arasında...Bilgi paylaşımınıda severim..

Çiğdem Coşkun bunu beğendi.
    "Bin Bilsen de Bir Bilene Danış"

libyssa çevrimdışı Üyelik tarihi: 19.07.2015 Son online zamanı: 19.07.2015

Mesajları
    1
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Selam,
    İsmim Emre ve yaklaşık bir seneden beri Türkiye'deyim. Satış- pazarlama sektöründe Rusya, Azerbaycan,Gürcistan, Ukrayna gibi ülkeler başta olmak üzere bir çok ülkede görev yaptım. Genellikle kuru gıda ve çerez gibi ürünlerin satışından sorumlu idim. Geçen yaz tatil için geldiğim Antalya/ Manavgat da kaldığım otelin ön büro müdüründen (Silince Beach Resort) iş teklifi aldım. Malum Rusya'daki kriz yüzünden geri dönüşü düşünüyordum ve 3 ay öncesine kadar da bahsi geçen otelde çalışıyordum.
    Son birkaç aydır da Fransa - İtalya başta olmak üzere bir çok ülke ile yaptığım görüşmeler doğrultusunda doğal eşek sütü ve bu sütün yan ürünü olan süt tozu üretimi yapmayı planlıyorum. Müşteri konusunda sıkıntım yok ama konu hakkında çok az şey biliyorum. Tüm bunlara ek olarak da Türkiye'de bu ürünün mevzuatı olmadığını öğrendim.
    Neyse çok uzun yazmayayım, siteye bu konuları daha iyi araştırmak için üye oldum umarım hem ben hemde forum üyelerine faydalı olur benim üyeliğim.
    En içten iyi dileklerimle,
    Yasin Emre

BLACKEAGLE-BJK bunu beğendi.

SpyChef çevrimdışı Üyelik tarihi: 20.07.2015 Son online zamanı: 23.08.2015

Mesajları
    3
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    Merhabalar,

Ben Berkin, İstanbul'da yaşıyorum. Beykent Üniversitesi Aşçılık bölümü öğrencisiyim. 11/03/1995 doğumluyum ve balık burcuna sahibim. Duygusal bir yapım olduğu söylenir Bunun dışında bilgisayar işleri ile uğraşmayı, müzik dinlemeyi, film ve yabancı dizi izlemeyi, Website tasarlama işlerini severek yapmaktayım.

Tanıştığıma çok memnun oldum

azamatpalvanov çevrimdışı Üyelik tarihi: 20.02.2016 Son online zamanı: 15.01.2021

Mesajları
    20
    Konuları
    10
    Eklentileri
    5
    Kredisi
    260
    Harcanan
    213
    Kalan
    47
    Merhaba ismim Azamat Ankara unwersitesi gida muh 2002/03 mezunuyum Turkmenistan liyim catering de calismaktayim

Uğur BARAN çevrimdışı Üyelik tarihi: 02.11.2014 Son online zamanı: 28.03.2017

Mesajları
    7
    Konuları
    3
    Eklentileri
    2
    Kredisi
    105
    Harcanan
    0
    Kalan
    105
    Arkadaşlar Merhaba Konyadan Selam Olsun Hepinize
    Konyada
    Ali Osman Usta Yemek Fabrikası Olarak Faaliyet Göstermeye Başladık.
    Ben Uğur BARAN
    Yemek ile ilgili olan her şeyi seviyorum yemeyi sevdiğim gibi

Çiğdem Coşkun bunu beğendi.

mikrobio çevrimdışı Üyelik tarihi: 30.07.2018 Son online zamanı: 30.07.2018

Mesajları
    2
    Konuları
    0
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    TRAKYA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
    Merhaba arkadaşlar. Ben meslek hakkında değil de trakya ü. gıda mühendisliği bölümü hakkında yorum yazacağım. Özellikle yeni tercih yapan arkadaşlar lütfen uyarımı dikkate alın. Bizim ağzımız yandı sizin yanmasın. T.Ü. de dört yıllık olan bir bölümdür puanları araştırırsanız da diğer üni lere göre düşüktür ama 4 yılda mezun olan kimse yok arkadaşlar ben lisede takdir teşekkür ile dönem bitiriyordum. Bu üniversitede 4 yıllık bölüm zor bela 6 yılda bitti.Bu yıl 4. sınıflardan kep töreninde mezun durumunda bir kişi bile yoktu yani dörtlerden mezun VERMEDİ. Çok fazla yazamayacağım bölüm belalı lütfen araştırın facebookta grubumuz var 3. veya 4. sınıflardan birilerine mesaj atın size yardımcı olacaklardır. NOT: bölümü zor kılan kişi bölüm başkanı Z. katnaş'dır. Bu sıralar bimer' den çok şikayet alıyormuş. İyice araştırın arkadaşlar bize çok çektirdi artık başkaları çekmesin

Sayfa 79/79 İlkİlk ... 2969777879

Advertising

Advertising