Kütahya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, bu yıl 8?ncisi düzenlenecek olan ?Tarım ve İnsan? konulu fotoğraf Yarışmasının başvurularının başladığını duyurdu.

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, "Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan ?8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması?, Genel, Çiftçi, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları, Deniz Bank Çalışanları ve Tematik kategori olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor. Tematik kategori, 2016 yılında Türkiye?de ilk defa düzenlenecek olan Expo 2016 Antalya?nın da teması olan ?Gelecek Nesiller için Yeşil Bir Dünya - Çiçek ve Çocuk? olarak belirlendi.

Yarışma sonuçları 17 Ekim 2016 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulurken, kazananlara ödülleri düzenlenecek bir törenle takdim edilecek. Yarışmada dereceye giren eserlere toplam 50 bin TL tutarında Deniz Bank hediye çeki veriliyor" denildi.


[ucluhaber]