Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby?s ve Usta Dönerci gibi dev restoran zincirlerini aynı şemsiye altında toplayan TAB Gıda, TAB Akademi yapılanmasıyla yurt dışındaki Popeyes markasına ilham verdi.

TAB Gıda, inovasyonda da tüm dünyada adından söz ettiriyor. Paket servis uygulamasından, ?Big King?, ?King Chicken?, ?King Nuggets?, ?Cage Fries? gibi inovatif ürünlere kadar pek çok ürün ve hizmetiyle dünyaya örnek olan TAB Gıda bünyesinde, 20 yılı aşkın süre içerisinde yüzbinlerce kişiye eğitim veren ve bugüne kadar özellikle Avrupa?daki diğer Burger King operasyonlarının İnsan Kaynakları, Marka Standartları ve Eğitim uygulamalarına rol model olan ?TAB Akademi? son olarak da, Popeyes Fransa için model alındı.

Popeyes Fransa ekibi, ülkelerindeki İK, Marka Standartları ve Eğitim uygulamaları için ilham almak üzere, TAB Gıda?nın İnsan Kaynakları, Marka Standartları ve Eğitim yönetimi ile bir araya gelerek, ?TAB Akademi? ve Şirketin restoranlarındaki diğer insan kaynakları ve eğitim uygulamaları hakkında bilgi aldı.

TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok, başarılı olmak için sadece ürün veya hizmette değil, inovasyonda da rekabetçi olmanın önemine değindi.

[ucluhaber]