Yeni Uludağ Meyvelim %100 Karışık Meyve Suyu ve Uludağ Meyvelim %100 Elma Suyu meyvelerin tadını doyasıya yaşamak isteyenler için raflarda yerini aldı.

Uludağ İçecek?in meyvelerin tadını doyasıya yaşamak isteyenler için koruyucu, katkı maddesi ve şeker ilavesi içermeyen %100 meyve suyu çeşitleri tüketicilerle buluştu. Yeni Uludağ Meyvelim %100 Karışık Meyve Suyu ve Uludağ Meyvelim %100 Elma Suyu meyvelerin tadını doyasıya yaşamak isteyenler için raflarda yerini aldı.

Türkiye?nin en sevilen lezzetlerini geniş ürün gamında bir araya getiren Uludağ İçecek, ferahlamak için farklı lezzetlerin peşinde koşanlara sunduğu Uludağ Meyvelim ailesini yeni Uludağ Meyvelim %100 serisinin iki lezzetiyle zenginleştiriyor. Uludağ Meyvelim ailesinin yepyeni üyesi Uludağ Meyvelim %100 özellikle çocukların vazgeçilmez içeceği olmaya aday.

Uludağ İçecek, elma, muz, portakal, armut ve ananası bir araya getiren Uludağ Meyvelim %100 Karışık Meyve Suyu ve Uludağ Meyvelim %100 Elma Suyu ile, meyvelerin tadını doyasıya yaşamak isteyenler için lezzetli bir alternatif sunuyor. 250 ml?lik pet şişede sunulan Uludağ Meyvelim %100 Karışık Meyve Suyu ve Uludağ Meyvelim %100 Elma Suyu; katkı maddesi, koruyucu, renklendirici ve şeker ilavesi içermiyor, her yaştan tüketici tarafından güvenle tüketilebiliyor.