Galatasaray?da Mustafa Denizli?nin istifasının ardından teknik direktör arayışları derhal başladı.

Yönetim bir süreliğine altyapı hocası Orhan Atik?i göreve getirse de birçok isim değerlendirmeye alındı. Devrim yapacak bir hoca için düğmeye basılırken, menajerler tarafından da teknik direktör adayları kulübe önerilmeye başlandı.

Yeni hocanın yabancı olması konusunda fikir birliğine varılırken, Arjantinli teknik adam Marcelo Bielsa?nın favori olduğu öğrenildi. Özellikle Fatih İşbecer, Selim Arda Üçer, Alper Narman gibi isimler, geçtiğimiz yıl Marsilya?dan istifa eden ünlü teknik direktörü takımın başında görmek istiyor.

RUDI GARCIA HAZIR KITA!

Gündemdeki isimlerde bir diğeri de Roma?dan istifa eden Rudi Garcia. Fransız teknik adamın Galatasaray?a gelmeye hazır olduğu bildirildi.

Öte yandan adı Galatasaray?la anılan Murat Yakın, Sarı-Kırmızılı ekibe yeşil ışık yaktı. Yakın, ?Ben de bazı şeyler okudum. Onaylayamam ya da inkar edemem. Spekülasyonlara katılmak niyetinde değilim. Galatasaray, heyecan verici bir adres. Birçok tanınmış antrenör de orada önemli işler yaptı.? ifadelerini kullandı.

[ucluhaber]